Φάρμα: Κατέρρευσε από την υπερπροσπάθεια αλλά κέρδισε την παραμονή της

Ποια παρέμεινε και ποια αποχώρησε από τη Φάρμα;

Αντίπαλες στον αχυρώνα βρέθηκαν η Κριστίνα και η Ελεονώρα στη Φάρμα το βράδυ της Πέμπτης, στο νέο επεισόδιο που ήρθε μέσω του STAR στις μικρές μας οθόνες. Μάλιστα, οι δυο παίκτριες προχώρησαν σε μια σειρά από σκληρές δοκιμασίες που διήρκησαν κάτι περισσότερο από μια αγωνιστική ώρα.

Για μία εκ των δύο, άλλωστε, αυτή ήταν και η τελευταία ημέρα στη Φάρμα μιας και ύστερα από το τέλος των αγωνισμάτων θα έπρεπε να κλείσει την πόρτα πίσω της.

Έτσι, λοιπόν, η Κριστίνα και η Ελεονώρα ρίχθηκαν στη μάχη ακολουθώντας τις οδηγίες του παρουσιαστή Λεωνίδα Κουτσόπουλου για τα αγωνίσματα. Το σκορ έγραψε 2 – 0 υπέρ της Κριστίνας οπότε και ο επόμενος αγώνας έμελλε να κρίνει είτε το αποτέλεσμα της αποχώρησης είτε να δώσει μια παράταση… παραμονής στην Ελεονώρα.

Μια παράταση που όμως δεν ήρθε ποτέ μιας και η Κριστίνα κατόρθωσε, καταβάλλοντας υπερπροσπάθεια, να πάρει και την τρίτη νίκη στέλνοντας με μιας την αντίπαλο της εκτός του ριάλιτι επιβίωσης.

«Το ευχαριστήθηκα αλλά με πρόδωσε το σώμα μου. Δεν επανήλθα 100% και η Κριστίνα είναι σκληρό καρύδι» ομολόγησε χαρακτηριστικά η Ελεονώρα Κεσίδου λίγα λεπτά πριν αποχωρήσει μια για πάντα από την Φάρμα του STAR.